YK6013003000G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of YK6013003000G.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | YK601 | YK601 | YK601 | YK601 | YK601 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofCircuits | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
| NumberofWireEntries | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
| Pitch | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) |
| NumberofRows | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| CurrentRating(Amps) | 20A | 20A | 20A | 20A | 20A |
| VoltageRating | 300V | 300V | 300V | 300V | 300V |