ZPY47-TAP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ZPY47-TAP.
| Imagem |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Power - Max | 1.3 W | 1.3 W | 1.3 W | 1.3 W | 1.3 W |
| Mounting Type | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Package / Case | 40 Ohms | 40 Ohms | 40 Ohms | 40 Ohms | 40 Ohms |
| Impedance (Max) (Zzt) | 175°C | 175°C | 175°C | 175°C | 175°C |
| Operating Temperature | 47 V | 47 V | 47 V | 47 V | 47 V |
| Supplier Device Package | 500 nA @ 35 V | 500 nA @ 35 V | 500 nA @ 35 V | 500 nA @ 35 V | 500 nA @ 35 V |