XP Power AFM30US15
Número da peça
AFM30US15
Fabricante
XP Power
Categoria:
AC-DC-Tisch- und Wandadapter
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.AFM30US15.pdf
Descrição
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order AFM30US15 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the AFM30US15 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AFM30US15?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AFM30US15.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as AFM30US15 pin diagram, AFM30US15 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagem AFM30US12 AFM30US12C2 AFM30US15 AFM30US15C2 AFM30US18
Número da peça AFM30US12 AFM30US12C2 AFM30US15 AFM30US15C2 AFM30US18
Fabricante XP Power XP Power XP Power XP Power XP Power
Packaging Box Box Box Box Box
Series AFM30 (30W) AFM30 (30W) AFM30 (30W) AFM30 (30W) AFM30 (30W)
RegionUtilized International International International International International
Form Desktop (Class I) Desktop (Class I) Desktop (Class I) Desktop (Class I) Desktop (Class I)
Voltage-Input 80 ~ 264 VAC 80 ~ 264 VAC 80 ~ 264 VAC 80 ~ 264 VAC 80 ~ 264 VAC
Voltage-Output 15V 15V 15V 15V 15V
Current-Output(Max) 2A 2A 2A 2A 2A
Power(Watts) 30 W 30 W 30 W 30 W 30 W
NoLoadPowerConsumption - - - - -
Polarization Positive Center Positive Center Positive Center Positive Center Positive Center
Efficiency Level V Level V Level V Level V Level V
OperatingTemperature 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C
OutputConnector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
CordLength 37.4 (0.95m) 37.4 (0.95m) 37.4 (0.95m) 37.4 (0.95m) 37.4 (0.95m)
InputConnector IEC 320-C14 IEC 320-C14 IEC 320-C14 IEC 320-C14 IEC 320-C14
Features - - - - -
Size/Dimension 4.76 L x 1.97 W x 1.21 H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm) 4.76 L x 1.97 W x 1.21 H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm) 4.76 L x 1.97 W x 1.21 H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm) 4.76 L x 1.97 W x 1.21 H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm) 4.76 L x 1.97 W x 1.21 H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm)