ALM85US12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ALM85US12.
| Imagem |
| Número da peça | ALM85US15C2-8 | ALM85US19 | ALM85US12 | ALM85US24C2-8 | ALM85US12C2-8 |
| Fabricante | XP Power | XP Power | XP Power | XP Power | XP Power |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | ALM85 (85W) | ALM85 (85W) | ALM85 (85W) | ALM85 (85W) | ALM85 (85W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | North America | North America | North America | North America | North America |
| Voltage-Input | 80 ~ 264 VAC | 80 ~ 264 VAC | 80 ~ 264 VAC | 80 ~ 264 VAC | 80 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Current-Output(Max) | 6.67A | 6.67A | 6.67A | 6.67A | 6.67A |
| Power(Watts) | 85 W | 85 W | 85 W | 85 W | 85 W |
| NoLoadPowerConsumption | 150mW (Max) | 150mW (Max) | 150mW (Max) | 150mW (Max) | 150mW (Max) |
| Polarization | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C |
| OutputConnector | Power DIN, 4 Pin | Power DIN, 4 Pin | Power DIN, 4 Pin | Power DIN, 4 Pin | Power DIN, 4 Pin |
| CordLength | 35.4 (0.9m) | 35.4 (0.9m) | 35.4 (0.9m) | 35.4 (0.9m) | 35.4 (0.9m) |
| InputConnector | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 5.31 L x 2.44 W x 1.46 H (135.0mm x 62.0mm x 37.0mm) | 5.31 L x 2.44 W x 1.46 H (135.0mm x 62.0mm x 37.0mm) | 5.31 L x 2.44 W x 1.46 H (135.0mm x 62.0mm x 37.0mm) | 5.31 L x 2.44 W x 1.46 H (135.0mm x 62.0mm x 37.0mm) | 5.31 L x 2.44 W x 1.46 H (135.0mm x 62.0mm x 37.0mm) |