XP Power ALM85US15
Número da peça
ALM85US15
Fabricante
XP Power
Categoria:
AC-DC-Tisch- und Wandadapter
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.ALM85US15.pdf
Descrição
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 85W
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order ALM85US15 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the ALM85US15 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ALM85US15?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ALM85US15.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as ALM85US15 pin diagram, ALM85US15 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagem ALM85US15C2-8 ALM85US19 ALM85US12 ALM85US24C2-8 ALM85US12C2-8
Número da peça ALM85US15C2-8 ALM85US19 ALM85US12 ALM85US24C2-8 ALM85US12C2-8
Fabricante XP Power XP Power XP Power XP Power XP Power
Packaging Box Box Box Box Box
Series ALM85 (85W) ALM85 (85W) ALM85 (85W) ALM85 (85W) ALM85 (85W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
RegionUtilized North America North America North America North America North America
Form Desktop (Class I) Desktop (Class I) Desktop (Class I) Desktop (Class I) Desktop (Class I)
Voltage-Input 80 ~ 264 VAC 80 ~ 264 VAC 80 ~ 264 VAC 80 ~ 264 VAC 80 ~ 264 VAC
Voltage-Output 15V 15V 15V 15V 15V
Current-Output(Max) 5.33A 5.33A 5.33A 5.33A 5.33A
Power(Watts) 85 W 85 W 85 W 85 W 85 W
NoLoadPowerConsumption 150mW (Max) 150mW (Max) 150mW (Max) 150mW (Max) 150mW (Max)
Polarization - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C
OutputConnector Power DIN, 4 Pin Power DIN, 4 Pin Power DIN, 4 Pin Power DIN, 4 Pin Power DIN, 4 Pin
CordLength 35.4 (0.9m) 35.4 (0.9m) 35.4 (0.9m) 35.4 (0.9m) 35.4 (0.9m)
InputConnector IEC 320-C14 IEC 320-C14 IEC 320-C14 IEC 320-C14 IEC 320-C14
Features - - - - -
Size/Dimension 5.31 L x 2.44 W x 1.46 H (135.0mm x 62.0mm x 37.0mm) 5.31 L x 2.44 W x 1.46 H (135.0mm x 62.0mm x 37.0mm) 5.31 L x 2.44 W x 1.46 H (135.0mm x 62.0mm x 37.0mm) 5.31 L x 2.44 W x 1.46 H (135.0mm x 62.0mm x 37.0mm) 5.31 L x 2.44 W x 1.46 H (135.0mm x 62.0mm x 37.0mm)