AMF36US24.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AMF36US24.
| Imagem |
| Número da peça | AMF36US30 | AMF36US24 | AMF36US05 | AMF36US12 |
| Fabricante | XP Power | XP Power | XP Power | XP Power |
| Packaging | Box | Box | Box | Box |
| Series | AMF36 (36W) | AMF36 (36W) | AMF36 (36W) | AMF36 (36W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 80 ~ 264 VAC | 80 ~ 264 VAC | 80 ~ 264 VAC | 80 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 24V | 24V | 24V | 24V |
| Current-Output(Max) | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A |
| Power(Watts) | 36 W | 36 W | 36 W | 36 W |
| NoLoadPowerConsumption | - | - | - | - |
| Polarization | Positive Center | Positive Center | Positive Center | Positive Center |
| Efficiency | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm |
| CordLength | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) |
| Features | IP22 | IP22 | IP22 | IP22 |
| Size/Dimension | 3.56 L x 1.31 W x 2.30 H (90.4mm x 33.3mm x 58.4mm) | 3.56 L x 1.31 W x 2.30 H (90.4mm x 33.3mm x 58.4mm) | 3.56 L x 1.31 W x 2.30 H (90.4mm x 33.3mm x 58.4mm) | 3.56 L x 1.31 W x 2.30 H (90.4mm x 33.3mm x 58.4mm) |