Micro Commercial Co BZT52B20-TP
Número da peça
BZT52B20-TP
Fabricante
Micro Commercial Co
Categoria:
Dioden – Zener – Einzeldioden
Pacote
SOD-123
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.BZT52B20-TP.pdf
Descrição
DIODE ZENER 20V 410MW SOD123
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order BZT52B20-TP on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the BZT52B20-TP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BZT52B20-TP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZT52B20-TP.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 410 mW 410 mW 410 mW 410 mW 410 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Operating Temperature 20 V 20 V 20 V 20 V 20 V
Supplier Device Package 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 900 mV @ 10 mA 900 mV @ 10 mA 900 mV @ 10 mA 900 mV @ 10 mA 900 mV @ 10 mA