CN50A110-15.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CN50A110-15.
| Imagem |
| Número da peça | CN50A110-5 | CN50A110-12 | CN50A110-15 | CN50A110-24 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CN-A110 (50W) | CN-A110 (50W) | CN-A110 (50W) | CN-A110 (50W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 60V | 60V | 60V | 60V |
| Voltage-Input(Max) | 160V | 160V | 160V | 160V |
| Voltage-Output1 | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 3.4A | 3.4A | 3.4A | 3.4A |
| Power(Watts) | 50 W | 50 W | 50 W | 50 W |
| Voltage-Isolation | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV |
| Applications | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) |
| Features | Remote On/Off | Remote On/Off | Remote On/Off | Remote On/Off |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 100°C | -40°C ~ 100°C | -40°C ~ 100°C | -40°C ~ 100°C |
| Efficiency | 86% | 86% | 86% | 86% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) | 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) | 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) | 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) |