Central Technologies CTCVCF-223K
Número da peça
CTCVCF-223K
Fabricante
Central Technologies
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Axial
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTCVCF-223K.pdf
Descrição
AXIAL LEAD CLEAR POWER INDUCTOR
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CTCVCF-223K on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTCVCF-223K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCVCF-223K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTCVCF-223K.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Axial Axial Axial Axial Axial
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTCVCF CTCVCF CTCVCF CTCVCF CTCVCF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 22 mH 22 mH 22 mH 22 mH 22 mH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 82 mA 82 mA 82 mA 82 mA 82 mA
Current-Saturation(Isat) 100mA 100mA 100mA 100mA 100mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 100Ohm Max 100Ohm Max 100Ohm Max 100Ohm Max 100Ohm Max
Q@Freq 50 @ 79.6kHz 50 @ 79.6kHz 50 @ 79.6kHz 50 @ 79.6kHz 50 @ 79.6kHz
Frequency-SelfResonant 150kHz 150kHz 150kHz 150kHz 150kHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz