Central Technologies CTMC2220F-822J
Número da peça
CTMC2220F-822J
Fabricante
Central Technologies
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTMC2220F-822J.pdf
Descrição
8200UH FER CORE WIRE-WND INDUCTR
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CTMC2220F-822J on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTMC2220F-822J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTMC2220F-822J?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagem CTMC2220F-682J CTMC2220F-822J CTMC2220F-332J CTMC2220F-272K CTMC2220F-472K
Número da peça CTMC2220F-682J CTMC2220F-822J CTMC2220F-332J CTMC2220F-272K CTMC2220F-472K
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTMC2220F CTMC2220F CTMC2220F CTMC2220F CTMC2220F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 8.2 mH 8.2 mH 8.2 mH 8.2 mH 8.2 mH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 28A 28A 28A 28A 28A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 125Ohm Max 125Ohm Max 125Ohm Max 125Ohm Max 125Ohm Max
Q@Freq 20 @ 252kHz 20 @ 252kHz 20 @ 252kHz 20 @ 252kHz 20 @ 252kHz
Frequency-SelfResonant 600kHz 600kHz 600kHz 600kHz 600kHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 252 kHz 252 kHz 252 kHz 252 kHz 252 kHz