Central Technologies CTMPC080605F-R24M
Número da peça
CTMPC080605F-R24M
Fabricante
Central Technologies
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
0806 (2016 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTMPC080605F-R24M.pdf
Descrição
0.24UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CTMPC080605F-R24M on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTMPC080605F-R24M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTMPC080605F-R24M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagem CTMPC080605F-1R0M CTMPC080605F-R47M CTMPC080605F-1R5M CTMPC080605F-R24M CTMPC080605F-R68M
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTMPC080605F CTMPC080605F CTMPC080605F CTMPC080605F CTMPC080605F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material-Core - - - - -
Inductance 240 nH 240 nH 240 nH 240 nH 240 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 4.2 A 4.2 A 4.2 A 4.2 A 4.2 A
Current-Saturation(Isat) 5.5A 5.5A 5.5A 5.5A 5.5A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 35mOhm Max 35mOhm Max 35mOhm Max 35mOhm Max 35mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 2 MHz 2 MHz 2 MHz 2 MHz 2 MHz