Central Technologies CTSPI2D15F-2R7N
Número da peça
CTSPI2D15F-2R7N
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTSPI2D15F-2R7N.pdf
Descrição
SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Product details
1. How to order CTSPI2D15F-2R7N on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTSPI2D15F-2R7N price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTSPI2D15F-2R7N?
Imagem CTSPI2D15F-1R2M CTSPI2D15F-100M CTSPI2D15F-6R8M CTSPI2D15F-1R5M CTSPI2D15F-2R7N
Número da peça CTSPI2D15F-1R2M CTSPI2D15F-100M CTSPI2D15F-6R8M CTSPI2D15F-1R5M CTSPI2D15F-2R7N
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTSPI2D15F CTSPI2D15F CTSPI2D15F CTSPI2D15F CTSPI2D15F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 2.7 µH 2.7 µH 2.7 µH 2.7 µH 2.7 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 1.45 A 1.45 A 1.45 A 1.45 A 1.45 A
Current-Saturation(Isat) 740mA 740mA 740mA 740mA 740mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 70mOhm 70mOhm 70mOhm 70mOhm 70mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz