Central Technologies CTSPI3D18F-1R2M
Número da peça
CTSPI3D18F-1R2M
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTSPI3D18F-1R2M.pdf
Descrição
SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Product details
1. How to order CTSPI3D18F-1R2M on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTSPI3D18F-1R2M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTSPI3D18F-1R2M?
Imagem CTSPI3D18F-470M CTSPI3D18F-560M CTSPI3D18F-3R9N CTSPI3D18F-100M CTSPI3D18F-1R2M
Número da peça CTSPI3D18F-470M CTSPI3D18F-560M CTSPI3D18F-3R9N CTSPI3D18F-100M CTSPI3D18F-1R2M
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTSPI3D18F CTSPI3D18F CTSPI3D18F CTSPI3D18F CTSPI3D18F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 1.2 µH 1.2 µH 1.2 µH 1.2 µH 1.2 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.2 A 2.2 A 2.2 A 2.2 A 2.2 A
Current-Saturation(Isat) 2.4A 2.4A 2.4A 2.4A 2.4A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 44mOhm 44mOhm 44mOhm 44mOhm 44mOhm
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz