Central Technologies CTXAL6030F-2R2M
Número da peça
CTXAL6030F-2R2M
Fabricante
Central Technologies
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTXAL6030F-2R2M.pdf
Descrição
HIGH CURRENT SMD POWER INDUCTOR
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CTXAL6030F-2R2M on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTXAL6030F-2R2M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTXAL6030F-2R2M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagem CTXAL6030F-1R2M CTXAL6030F-R33M CTXAL6030F-2R2M CTXAL6030F-3R3M CTXAL6030F-1R8M
Número da peça CTXAL6030F-1R2M CTXAL6030F-R33M CTXAL6030F-2R2M CTXAL6030F-3R3M CTXAL6030F-1R8M
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTXAL6030F CTXAL6030F CTXAL6030F CTXAL6030F CTXAL6030F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 7 A 7 A 7 A 7 A 7 A
Current-Saturation(Isat) 11A 11A 11A 11A 11A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 12.2mOhm Max 12.2mOhm Max 12.2mOhm Max 12.2mOhm Max 12.2mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 29MHz 29MHz 29MHz 29MHz 29MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz