FSP300-57FCB.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FSP300-57FCB.
| Imagem |
| Número da peça | FSP300-57FCB |
| Fabricante | FSP Technology Inc. |
| Packaging | Box |
| Series | FSP300-57FCB (300W) |
| ProductStatus | Active |
| Type | Enclosed |
| NumberofOutputs | 4 |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output1 | 3.3V |
| Voltage-Output2 | 5V |
| Voltage-Output3 | 12V |
| Voltage-Output4 | -12V |
| Voltage-Output5 | - |
| Voltage-Output6 | - |
| Current-Output1 | 12 A |
| Current-Output2 | 14 A |
| Current-Output3 | 25 A |
| Current-Output4 | 300 mA |
| Current-Output5 | - |
| Current-Output6 | - |
| Power(Watts) | 413W |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage-Isolation | - |
| Efficiency | 80% |
| OperatingTemperature | 50°C |