JWE0648D15.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of JWE0648D15.
| Imagem |
| Número da peça | JWE0648S05 | JWE0624S05 | JWE0624S3V3 | JWE0648D15 | JWE0624D12 |
| Fabricante | XP Power | XP Power | XP Power | XP Power | XP Power |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | JWE06 (6W) | JWE06 (6W) | JWE06 (6W) | JWE06 (6W) | JWE06 (6W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Voltage-Input(Min) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Input(Max) | 75V | 75V | 75V | 75V | 75V |
| Voltage-Output1 | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Voltage-Output2 | -15V | -15V | -15V | -15V | -15V |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 200mA, 200mA | 200mA, 200mA | 200mA, 200mA | 200mA, 200mA | 200mA, 200mA |
| Power(Watts) | 6 W | 6 W | 6 W | 6 W | 6 W |
| Voltage-Isolation | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV |
| Features | OCP, SCP | OCP, SCP | OCP, SCP | OCP, SCP | OCP, SCP |
| Efficiency | 87% | 87% | 87% | 87% | 87% |