MAX-754-1205G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MAX-754-1205G.
| Imagem |
| Número da peça | MAX-754-1205G |
| Fabricante | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
| Packaging | - |
| Series | MAX-750 (750W) |
| ProductStatus | Obsolete |
| Type | Linear |
| NumberofOutputs | 4 |
| Voltage-Input | 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output1 | 5V |
| Voltage-Output2 | 12V |
| Voltage-Output3 | -12V |
| Voltage-Output4 | 5.2V |
| Voltage-Output5 | - |
| Voltage-Output6 | - |
| Current-Output1 | 120 A |
| Current-Output2 | 12 A |
| Current-Output3 | 10 A |
| Current-Output4 | 2 A |
| Current-Output5 | - |
| Current-Output6 | - |
| Power(Watts) | 750W |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage-Isolation | - |
| Efficiency | 80% |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 50°C |