MC20A-221J-RC.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MC20A-221J-RC.
| Imagem |
| Número da peça | MC20A-221J-RC | MC20A-100K-RC | MC20A-2R7K-RC |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Series | MC20A | MC20A | MC20A |
| ProductStatus | Active | Active | Active |
| Type | Molded | Molded | Molded |
| Material-Core | - | - | - |
| Inductance | 220 µH | 220 µH | 220 µH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | - | - | - |
| Current-Saturation(Isat) | 50mA | 50mA | 50mA |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 21Ohm Max | 21Ohm Max | 21Ohm Max |
| Q@Freq | 20 @ 796kHz | 20 @ 796kHz | 20 @ 796kHz |
| Frequency-SelfResonant | 7MHz | 7MHz | 7MHz |
| Ratings | - | - | - |
| OperatingTemperature | -25°C ~ 85°C | -25°C ~ 85°C | -25°C ~ 85°C |
| InductanceFrequency-Test | 796 kHz | 796 kHz | 796 kHz |