OKY-T/16-W5P-C.pdf
| Imagem |
| Número da peça | OKY-T/16-W5P-C | OKY-T/16-W5N-C | OKY2-T/16-W5P-C | OKY2-T/16-W5N-C |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Series | Okami™ OKY-T/16-W5 | Okami™ OKY-T/16-W5 | Okami™ OKY-T/16-W5 | Okami™ OKY-T/16-W5 |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 2.4V | 2.4V | 2.4V | 2.4V |
| Voltage-Input(Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |
| Voltage-Output1 | 0.75 ~ 3.63V | 0.75 ~ 3.63V | 0.75 ~ 3.63V | 0.75 ~ 3.63V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 16A | 16A | 16A | 16A |
| Power(Watts) | 53 W | 53 W | 53 W | 53 W |
| Voltage-Isolation | - | - | - | - |
| Applications | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Efficiency | 95% | 95% | 95% | 95% |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 1.30 L x 0.53 W x 0.33 H (33.0mm x 13.5mm x 8.4mm) | 1.30 L x 0.53 W x 0.33 H (33.0mm x 13.5mm x 8.4mm) | 1.30 L x 0.53 W x 0.33 H (33.0mm x 13.5mm x 8.4mm) | 1.30 L x 0.53 W x 0.33 H (33.0mm x 13.5mm x 8.4mm) |