On Shore Technology Inc. OSTHM095080
Número da peça
OSTHM095080
Fabricante
On Shore Technology Inc.
Categoria:
Klemmenblöcke – Kabel-Platine
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.OSTHM095080.pdf
Descrição
TERM BLK 9POS TOP ENT 5.08MM PCB
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order OSTHM095080 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the OSTHM095080 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OSTHM095080?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OSTHM095080.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagem OSTHM075080 OSTHM085080 OSTHM095080 OSTHM105080 OSTHM115080
Número da peça OSTHM075080 OSTHM085080 OSTHM095080 OSTHM105080 OSTHM115080
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OSTHM OSTHM OSTHM OSTHM OSTHM
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Gray Gray Gray Gray Gray
Pitch 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm)
Current 8 A 8 A 8 A 8 A 8 A
Voltage 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V