PG0426.201NLT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PG0426.201NLT.
| Imagem |
| Número da peça | PG0426.201NLT | PG0426.102NLT | PG0426.221NLT | PG0426.471NLT | PG0426.101NLT |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 200 nH | 200 nH | 200 nH | 200 nH | 200 nH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 26 A | 26 A | 26 A | 26 A | 26 A |
| Current-Saturation(Isat) | 46A | 46A | 46A | 46A | 46A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 2.2mOhm Max | 2.2mOhm Max | 2.2mOhm Max | 2.2mOhm Max | 2.2mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |