PG0936.682NLT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PG0936.682NLT.
| Imagem |
| Número da peça | PG0936.113NLT | PG0936.682NLT | PG0936.162NLT | PG0936.183NLT | PG0936.253NLT |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 6.8 µH | 6.8 µH | 6.8 µH | 6.8 µH | 6.8 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 18 A | 18 A | 18 A | 18 A | 18 A |
| Current-Saturation(Isat) | 18A | 18A | 18A | 18A | 18A |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 3.5mOhm Max | 3.5mOhm Max | 3.5mOhm Max | 3.5mOhm Max | 3.5mOhm Max |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |