R-78S1.8-0.1.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of R-78S1.8-0.1.
| Imagem |
| Número da peça | R-78S3.3-0.1 | R-78S3.6-0.1 | R-78S1.8-0.1 |
| Fabricante | Recom Power | Recom Power | Recom Power |
| Package/Case | 4-SIP Module | 4-SIP Module | 4-SIP Module |
| Packaging | Tube,Tube | Tube,Tube | Tube,Tube |
| Series | R-78S | R-78S | R-78S |
| ProductStatus | Active | Active | Active |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 0.65V | 0.65V | 0.65V |
| Voltage-Input(Max) | 1.3V | 1.3V | 1.3V |
| Voltage-Output1 | 1.8V | 1.8V | 1.8V |
| Voltage-Output2 | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 100mA | 100mA | 100mA |
| Power(Watts) | - | - | - |
| Voltage-Isolation | - | - | - |
| Applications | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) |
| Features | OTP, SCP, UVLO | OTP, SCP, UVLO | OTP, SCP, UVLO |
| Efficiency | 93% | 93% | 93% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.46 L x 0.33 W x 0.41 H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm) | 0.46 L x 0.33 W x 0.41 H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm) | 0.46 L x 0.33 W x 0.41 H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm) |