Omron Automation and Safety S82D-6005
Número da peça
S82D-6005
Fabricante
Omron Automation and Safety
Categoria:
AC-DC-Wandler
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.S82D-6005.pdf
Descrição
AC/DC CONVERTER 5V 600W
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order S82D-6005 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the S82D-6005 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S82D-6005?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S82D-6005.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as S82D-6005 pin diagram, S82D-6005 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagem S82D-6005 S82D-6012
Número da peça S82D-6005 S82D-6012
Fabricante Omron Automation and Safety Omron Automation and Safety
Packaging Bulk Bulk
Series S82D (600W) S82D (600W)
ProductStatus Obsolete Obsolete
Type Enclosed Enclosed
NumberofOutputs 1 1
Voltage-Input 85 ~ 132 VAC, 170 ~ 264 VAC 85 ~ 132 VAC, 170 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 5V 5V
Voltage-Output2 - -
Voltage-Output3 - -
Voltage-Output4 - -
Voltage-Output5 - -
Voltage-Output6 - -
Current-Output1 120 A 120 A
Current-Output2 - -
Current-Output3 - -
Current-Output4 - -
Current-Output5 - -
Current-Output6 - -
Power(Watts) 600W 600W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 2 kV 2 kV
Efficiency 84% 84%
OperatingTemperature -10°C ~ 60°C (With Derating) -10°C ~ 60°C (With Derating)