SCB75C-101.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCB75C-101.
| Imagem |
| Número da peça | SCB75C-680 | SCB75C-100 | SCB75C-101 | SCB75C-120 | SCB75C-121 |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | SCB75C | SCB75C | SCB75C | SCB75C | SCB75C |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 100 µH | 100 µH | 100 µH | 100 µH | 100 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 960 mA | 960 mA | 960 mA | 960 mA | 960 mA |
| Current-Saturation(Isat) | 500mA | 500mA | 500mA | 500mA | 500mA |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 440mOhm Max | 440mOhm Max | 440mOhm Max | 440mOhm Max | 440mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz |