Signal Transformer SCRH6D28-121
Número da peça
SCRH6D28-121
Fabricante
Signal Transformer
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SCRH6D28-121.pdf
Descrição
FIXED IND 120UH 450MA 580MOHM SM
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order SCRH6D28-121 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SCRH6D28-121 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCRH6D28-121?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCRH6D28-121.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagem SCRH6D28-101 SCRH6D28-121 SCRH6D28-150 SCRH6D28-151 SCRH6D28-390
Número da peça SCRH6D28-101 SCRH6D28-121 SCRH6D28-150 SCRH6D28-151 SCRH6D28-390
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SCRH6D28 SCRH6D28 SCRH6D28 SCRH6D28 SCRH6D28
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 120 µH 120 µH 120 µH 120 µH 120 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 450 mA 450 mA 450 mA 450 mA 450 mA
Current-Saturation(Isat) 450mA 450mA 450mA 450mA 450mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 580mOhm Max 580mOhm Max 580mOhm Max 580mOhm Max 580mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz