SCRH6D38-150.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCRH6D38-150.
| Imagem |
| Número da peça | SCRH6D38-100 | SCRH6D38-101 | SCRH6D38-120 | SCRH6D38-150 | SCRH6D38-180 |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | SCRH6D38 | SCRH6D38 | SCRH6D38 | SCRH6D38 | SCRH6D38 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 15 µH | 15 µH | 15 µH | 15 µH | 15 µH |
| Tolerance | ±30% | ±30% | ±30% | ±30% | ±30% |
| CurrentRating(Amps) | 1.6 A | 1.6 A | 1.6 A | 1.6 A | 1.6 A |
| Current-Saturation(Isat) | 1.6A | 1.6A | 1.6A | 1.6A | 1.6A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 57mOhm Max | 57mOhm Max | 57mOhm Max | 57mOhm Max | 57mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz |