| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | MOD12 | MOD12 | MOD12 | MOD12 | MOD12 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Technology | Magnetic | Magnetic | Magnetic | Magnetic | Magnetic |
| Type | General Purpose | General Purpose | General Purpose | General Purpose | General Purpose |
| FrequencyRange | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | 73.5Hz | 73.5Hz | 73.5Hz | 73.5Hz | 73.5Hz |
| Impedance | 8 Ohms | 8 Ohms | 8 Ohms | 8 Ohms | 8 Ohms |
| Efficiency-dBA | 93.70 | 93.70 | 93.70 | 93.70 | 93.70 |
| Efficiency-Testing | 1W/1M | 1W/1M | 1W/1M | 1W/1M | 1W/1M |
| Efficiency-Type | Sensitivity | Sensitivity | Sensitivity | Sensitivity | Sensitivity |
| Power-Rated | 35 W | 35 W | 35 W | 35 W | 35 W |
| Power-Max | 70 W | 70 W | 70 W | 70 W | 70 W |
| PortLocation | Top | Top | Top | Top | Top |
| Shape | Round | Round | Round | Round | Round |
| Material-Cone | Paper | Paper | Paper | Paper | Paper |
| Material-Magnet | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| IngressProtection | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 12.028 Dia (305.50mm) | 12.028 Dia (305.50mm) | 12.028 Dia (305.50mm) | 12.028 Dia (305.50mm) | 12.028 Dia (305.50mm) |