TX750048.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TX750048.
| Imagem |
| Número da peça | TX750048 | TX7500W48 | TX7500W48V483 | TX7500W48V51 | TX7500W48V56 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | TX (7500W) | TX (7500W) | TX (7500W) | TX (7500W) | TX (7500W) |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Front End | Front End | Front End | Front End | Front End |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 180 ~ 264 VAC | 180 ~ 264 VAC | 180 ~ 264 VAC | 180 ~ 264 VAC | 180 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output1 | 48V | 48V | 48V | 48V | 48V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output5 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 150 A | 150 A | 150 A | 150 A | 150 A |
| Current-Output2 | - | - | - | - | - |
| Current-Output3 | - | - | - | - | - |
| Current-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output5 | - | - | - | - | - |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 7200W | 7200W | 7200W | 7200W | 7200W |
| Voltage-Isolation | - | - | - | - | - |
| Efficiency | 92% | 92% | 92% | 92% | 92% |