ULS-12/8.3-D48N-C.pdf
| Imagem |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | ULS (100W) | ULS (100W) | ULS (100W) | ULS (100W) | ULS (100W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Input(Max) | 75V | 75V | 75V | 75V | 75V |
| Voltage-Output1 | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 8.3A | 8.3A | 8.3A | 8.3A | 8.3A |
| Power(Watts) | 100 W | 100 W | 100 W | 100 W | 100 W |
| Voltage-Isolation | 2.25 kV | 2.25 kV | 2.25 kV | 2.25 kV | 2.25 kV |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Efficiency | 92% | 92% | 92% | 92% | 92% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.30 L x 0.90 W x 0.40 H (33.0mm x 22.9mm x 10.2mm) | 1.30 L x 0.90 W x 0.40 H (33.0mm x 22.9mm x 10.2mm) | 1.30 L x 0.90 W x 0.40 H (33.0mm x 22.9mm x 10.2mm) | 1.30 L x 0.90 W x 0.40 H (33.0mm x 22.9mm x 10.2mm) | 1.30 L x 0.90 W x 0.40 H (33.0mm x 22.9mm x 10.2mm) |