UP2B-220-R.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of UP2B-220-R.
| Imagem |
| Número da peça | UP2B-220-R | UP2B-100-R | UP1B-220-R | UP1B-4R7-R | UP2B-150-R |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | UNI-PAC™ | UNI-PAC™ | UNI-PAC™ | UNI-PAC™ | UNI-PAC™ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 22 µH | 22 µH | 22 µH | 22 µH | 22 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 2.8 A | 2.8 A | 2.8 A | 2.8 A | 2.8 A |
| Current-Saturation(Isat) | 2A | 2A | 2A | 2A | 2A |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 61.7mOhm Max | 61.7mOhm Max | 61.7mOhm Max | 61.7mOhm Max | 61.7mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |