V151HC32.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V151HC32.
| Imagem |
| Número da peça | V151HC40 | V251HC40 | V481HC40 | V151HC32 | V251HC32 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | HC | HC | HC | HC | HC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 150 V | 150 V | 150 V | 150 V | 150 V |
| MaximumDCVolts | 200 V | 200 V | 200 V | 200 V | 200 V |
| VaristorVoltage(Min) | 216 V | 216 V | 216 V | 216 V | 216 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V |
| VaristorVoltage(Max) | 264 V | 264 V | 264 V | 264 V | 264 V |
| Current-Surge | 25 kA | 25 kA | 25 kA | 25 kA | 25 kA |
| Energy | 220J | 220J | 220J | 220J | 220J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 4000 pF @ 1 MHz | 4000 pF @ 1 MHz | 4000 pF @ 1 MHz | 4000 pF @ 1 MHz | 4000 pF @ 1 MHz |