VNH3ASP30-E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VNH3ASP30-E.
| Imagem |
| Número da peça | VNH3SP30TR-E | VNH2SP30-E | VNH2SP30TR-E | VNH3ASP30-E | VNH3SP30-E |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MotorType-Stepper | - | - | - | - | - |
| MotorType-ACDC | Brushed DC | Brushed DC | Brushed DC | Brushed DC | Brushed DC |
| Interface | PWM | PWM | PWM | PWM | PWM |
| Technology | Power MOSFET | Power MOSFET | Power MOSFET | Power MOSFET | Power MOSFET |
| StepResolution | - | - | - | - | - |
| Applications | Automotive | Automotive | Automotive | Automotive | Automotive |
| Current-Output | 30A | 30A | 30A | 30A | 30A |
| Voltage-Supply | 5.5V ~ 16V | 5.5V ~ 16V | 5.5V ~ 16V | 5.5V ~ 16V | 5.5V ~ 16V |
| Voltage-Load | 5.5V ~ 16V | 5.5V ~ 16V | 5.5V ~ 16V | 5.5V ~ 16V | 5.5V ~ 16V |